Mikulášský turnaj ve stolním tenise

Zámek Břežany | Pondělí 4. 12. 2017, 15.06 | Událo se...

Ve čtvrtek 30. listopadu se uskutečnil již 19. ročník Mikulášského turnaje ve stolním tenise. Dohromady se turnaje zúčastnilo 49 závodníků z 11 zařízení. První příčku již potřetí obsadila Julie Badžová z ChB Šanov, z 2. místa se těšila Mirka Životská z Břežan a na 3. místě se umístila Dana Mátlová z Jihlavy. V kategorii muži získal 1. místo Zdeněk Ringl z Víceměřic, 2. místo obsadil Roman Karger rovněž z Víceměřic a 3. místo čekalo na Romana Pavláta z Emina zámku. Povzbudit je přišel i Mikuláš s doprovodem andělů a čerta. Všichni soutěžící obdrželi krásné a chutné ceny. Letos se do sportovního zápolení zapojili i zaměstnanci. V miniturnaji se utkalo 6 závodníků z doprovodu. 1. místo získal pan Hanslíček z Víceměřic, 2. obsadil pan Rychlík z Velehradu a 3. získal pan Eleder z Tavíkovic.

Fotoalbum: Mikulášský turnaj 2017

««« Předchozí text: Kouzlo vánočních ozdob Následující text: Adventní koncert »»»